Donanım

Samsung Galaxy S8 ve S8+ için Bixby Voice Kısmen Yayınlandı!

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’ın en çok beklenen özelliklerinden biri de şüphesiz Bixby Voice. Samsung geçen hafta, Bixby Voice’i kullanıma sunmadan önce beta grubu oluşturup hem uygulamayı test etmeye hem de beta grubundaki kullanıcıların deneyimlerini izlemeye yönelik bir siyaset izleyeceğini açıklamıştı. Geçen hafta beta programına kaydolan Galaxy S8 ve S8 Plus kullanıcılarından bazıları bu öbek için seçilecek ve ilerleyen günlerde de Bixby Voice’i deneyen ilk kişiler olacaklardı.

Programa kayıt yaptıran kullanıcılardan bazıları şimdiden Bixby Voice için güncelleme almaya başladılar. Yeni gelen güncelleme henüz uygulamanın tam işlevini yansıtmıyor ve sadece önizleme olsa da, daha önce Güney Kore’deki kullanıcılarla sınırlı olan Bixby Voice işlevselliğini getirdiği için kullanıcılar artık, cihazlarında Bixby düğmesini kullanabiliyorlar.

Samsung, Bixby Voice’in kullanıcılara yapabilecekleri her şeyi yalnızca bir sesli komutla ve ekranda bir dokunuşla yapmalarını sağladığını iddia ediyor. Vereceğiniz taleple telefonda her türlü değişikliği yapabileceksiniz. Bixby dendiği vakit akıllara gelen ilk şey, Siri oluyor elbette. Samsung, Bixby ile Siri’ye alan okuyacak gibi duruyor.

Eğer siz de beta programına kayıt yaptırdaysanız ama henüz güncelleme almadıysanız bir süre daha beklemelisiniz. Eğer bekledikten sonra bile güncelleme almıyorsanız muhtemelen bu program için kabul edilmemişsinizdir.

Samsung’un yakın zamanda Bixby Voice’i Amerika’daki tüm Galaxy S8 ve Galaxy S8  sahipleri için yayınlayacağı düşünülüyor. Ülkemizde kullanıma sunulması ise biraz vakit alacaktır.

Samsung’dan Galaxy S8 ile Hayatınızı Kolaylaştıracak 9 İpucu!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN ÇOK OKUNAN 10 YAZI

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2017 AndroidHocam.Com

To Top