Donanım

Hırsızlara Çaldırmamak İçin Tatile Televizyonuyla Çıkan Adam

Geçtiğimiz sene tatile çıktığında evine hırsız girdiğini ve yalnızca televizyonunun çalındığını gören -üstelik taksitlerini hala ödüyor- Görkem Güleri, daha sonra yeni bir 82 ekran LCD televizyon aldı. Bir defa sütten ağzı yanan Güleri, ‘televizyonum yine çalınabilir’ endişesiyle bu sefer gittiği her yere televizyonunu da götürmeye başladı.

İzmir, Manisa ve Safranbolu gezisine çıkan Güleri, yanına yeni aldığı televizyonunu da aldı. Arabasına koyduğu televizyonu güvenlik kemeriyle bağlayıp gittiği yerlere de kucağında götüren Güleri, bir kafede takıldığı sırada televizyonuyla beraber fotoğraf çekildi.

Televizyonuyla tatile çıkma hikayesini anlatan Güleri, şunları söyledi:

“Yeni televizyon aldığımda bir daha tatile çıkarsam kesinlikle yanıma alacağım demiştim. Evden çıkarken arkamı döndüm televizyona baktım içim gidiyor, bırakamıyorum. Kaptım televizyonu duvardan çıktım. Bir elimde kız arkadaşım, bir elimde televizyon otogardayız. Kendi kendime yanımdan ayırmayacağımı söyledim, her gittiğim yerde de fotoğraf çekilmeye başladım. İnsanlardan da ‘bizi çeker misiniz’ diye rica ettiğim vakit adi güldük. Kiminle diyorlar, televizyonu gösteriyorum.

İnsanlar birbirlerine bakıyorlar filan. Projemin olduğunu, tez hazırladığımı söyledim. Yoksa ruh hastası sanabilirlerdi.”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN ÇOK OKUNAN 10 YAZI

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2017 AndroidHocam.Com

To Top