Donanım

AZIO’nun Yeni Hamlesi: Lüks Mekanik Klavye!

Mekanik klavyelerin izlerinin bizleri geçmişe götürdüğü bir gerçek. Bahsettiğimiz şey ise, daktiloya benzeyen tuş yapısı ve o benzersiz dokunma hissi. Her ne kadar böyle hisseden insanlar olsa da bunların yanında oyuncuların ve hızlı ova yazmak durumunda kalan insanların da tercihi tekrar mekanik klavyeler. AZIO bizlere nostalji yaşatmak istemiş olacak ki retro klavye konseptini ten ile birleştirip piyasaya sürmüş. Her ne kadar bir oyun klavyesi olmasa da tasarımı ve mekanik oluşundan ötürü tercih sebebi olabilir. 

AZIO yeni bir mekanik retro klavye çıkartıyor. Kablosuz modeli için 110$ fiyatı olan klavyenin kablolu modelinin fiyatı ise 95$. Windows ve Mac uyumluluğu bulunan klavyenin üç rengi bulunuyor. Posh (lüks, gösterişli anlamında), Artisan (usta, zanaatkar anlamında), Onyx (akik taşı anlamında).

Fakat küçük bir detay var ki bu son moda daktilo klavye merakının bu kadar ileri gitmesi şaşırtıcı. Aynı fiyata alınabilecek klavye listesinin bir hayli geniş olduğu da ortada. Ancak görüntüye çok önem veriyorsanız bu lüks ten klavyeyi satın almak için tek mani ise fiyatı. İşte AZIO’nun gösterişli tanıtım filmi:

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN ÇOK OKUNAN 10 YAZI

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2017 AndroidHocam.Com

To Top