Uygulama

Android İçin En İyi 5 Vpn Uygulaması

VYPR VPN

VYPR VPN piyasadaki en sağlam vpn uygulamalarından biridir. 700’den fazla sunucusu ve 20.000’den fazla’da ip adresi vardır. 256 bit güvenli erişimi vardır. VYPR VPN, dosyalarınızı güvende tutmak için kendi bulut depolama alanlarında saklar. Android,ios ve windows gibi tüm işletim sistemlerini destekler. Bu vpn uygulaması reddit sosyal platformunda en iyi vpn uygulaması olarak kabul edilir.

FlashVPN

Flash vpn, google play’deki en basit ve en kullanışlı vpn uygulamasıdır. Vpn’i açmak için herhangi bir yapılandırma gerekmiyor, sadece “start” yapmanız yetiyor. 3 farklı ülkede sunucuları var. Bunlar, Japonya, America ve İngiltere. Tamamen ücretsiz olması sebebiyle tercih edilen vpn uygulamları arasında kendiside yer alıyor.


Open Vpn Connect

Open vpn connect, android’de sayılı vpn uygulamarından biridir. Open Vpn Connect ücretsizdir, fakat kendi sunucuları yoktur. Vpn’i aktif etmek için kendi sunucunuzu bağlamanız gerekiyor. Yani yabancı bir lokasyonlu sunucu satın alıp uygulama’ya bağlamanız gerekiyor. Biraz zahmetli olsada güvenli bir yol olduğunuzu söylememiz gerekmekte.

Opera Ücretsiz Vpn

Opera Vpn, Son zamanlarda piyasaya giren en iyi vpn uygulamarı’ndan birisidir. İstediğiniz siteye girebilimek için tamamen ücretsiz bir vpn hizmeti sunar. Çok lokasyonu olmasada yeterli denebilecek kadar lokasyonları var. Opera Ücretsiz Vpn’de reklamlar bazen gelebilir. Bunu kapatmak için para ödenmesi gerekiyor. Tabii bunlar çok dert değill çünkü kullanıcıyı hiç rahatsız etmiyor..

Hotspot Shield

Hotspot shield, Türkiye’nin en sevilen vpn uygulamarıdan birisidir. Bir dönem sürekli yasaklanmalar oluyordu bu nedenle Türk halkı genellikle bu uygulama ile yasaklı sitelere giriş yapabildi. Ücretsiz 5 adet sunucusu var, diğer sunucuları ücretli. Ücretsiz sunucuları kullandığımız zaman belli aralıklarda reklamlar çıkabiliyor. İyi bir deneyim için hotspot shield’i indirebilirsiniz..


Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN ÇOK OKUNAN 10 YAZI

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2017 AndroidHocam.Com

To Top