Haber

Amazon kendi mesajlaşma uygulamasını geliştiriyor!

Amazon,’Anytime’ adlı bir mesajlaşma uygulaması üzerinde çalışıyor olabilir!
Muhtemelen sürekli büyük şirketlerin ürettiği mesajlajma uygulamalarını görmekten bıktınız. Parakende devi olan Amazon, mesajlajma sistemi üzerinde çalışıyor olabilir ve diğer mesajlajma sistemlerini bitirecek gibide olabilir.

Amazon, geliştireceği mesajlajma uygulamasında onlara neyin önemli olduğunu görmek için kullanıcıları araştıyor ve bununla ilgili birkaç resimde sızdırılmış durumda. Bilinen uygulamalarda, görüntülü arama, sesli çağrı, çıkartmalar, oyunşar , fotoğraflar ve daha fazlası var. Amazon bütün bu özellikleri kendi uygulamasında yapacağıda söyleniliyor.

Bu yeni uygulama hakkında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kayıt olurken herhangi bir özel numara girmeksizin herkesin kayıt olabilmesidir. Amazon’un bunu nasıl gerçekleştireceğinden emin değiliz ama, bu özelliği yaparsa en aktif kullanıcılara sahip olacak ve diğer uygulamalar arasında ilk sıralarda yer alacak..
Sızdırılan görüntüler, bu uygulamanın Allo, Duo, Slack, Facebook Messenger ve Whatsapp gibi bütün uygulamaların özelliklerini tek bir yerde toplayacağını ve buda çeşitli uygulamalar kullanan insanların ilgi odağı olacak bir uygulamaya benziyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN ÇOK OKUNAN 10 YAZI

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2017 AndroidHocam.Com

To Top